Magas


„Tu dar jauna, išgyvensi, Juste“, – sakydavo amžinatilsį močiutė. Tada buvau labai mažytė, o dabar, nors jauna ir sveika, sunkiai numinu nuo vieno ligoninės lango iki kito.

Ingrida Romaškaitė: „Astrologija – tai galingas stebėjimo įrankis“ (II-oji dalis)


Štai ir antroji mūsų su Ingrida interviu dalis. Kaip ji pati klausia: „KAIP JŪS išsirinktumėte astrologą/ę konsultacijai? Pagal matymą televizijoje? Pagal talismanų kiekį aprangoje? Pagal pažadus? Pagal pažįstamų rekomendacijas? Pagal charizmą? Intuiciją? Įrašyti savo variantus …………………………….“

Tad kviečiame apie šiuos ir kitus painius klausimus astrologijos mokslo tema paskaityti antrajame straipsnyje!

I dalis. Nepažinta detalė pasaulio dėlionėje: kodėl nesuprantame astrologijos?


Pakalbėjome su Ingrida Romaškaite apie astrologijos mokslo reikšmę ir problematiką. Kalbėti apie šį mokslą iš platesnės perspektyvos – būti atviriems klausimams, o ne greitiems atsakymams, atsitraukti nuo modernybės greičio ir nuoširdžiai paklausti: kas aš esu šiame pasaulyje ir kaip jis iš tiesų veikia? Kaip sakoma: kaip danguje, taip ir ant žemės. Pažvelgti į dangų atviromis akimis ir pastebėti sąryšius, o galiausiai – visą jų žemėlapį.

Ingrida drąsiai užsideda stereotipinį astrologinį rūbą ir kviečia nusimesti jį, kad įsiklausytume į tai, kas mus supa. Ji rašo: „Mieli bičiuliai, prieš susitikimą su Jūrate aš stipriai pasiruošiau: apsirėdžiau savo profesine apranga, užsikabinau svarbių amuletų (gaila, kad jie nelabai kaip matosi nuotraukoje), išsitraukiau savo nepakeičiamą įrankį – burtų žvaigždelę (joks astrologas nedirba be jos), įkvėpimui ir mistinei atmosferai sukurti užsidegiau nuodingą parafininę žvakelę-tabletėlę ir atsisėdau laukti Jūratės. Taip ir numačiau, kad jau kai su Jūrate susitiksiu, ji taip nuodugniai išklausinės, kad beliks tik kilnoti paslaptingos mantijos šydus nuo visų astrologinių paslapčių, žinokitės, taip ir įvyko… Kviečiu į pirmąją paslapčių įminimo dalį! To dar nebuvo! (šiaip ir neaišku, ar dar bus, jeigu niekas daugiau manęs neklausinės, jeigu pati esu neproduktyvi rašytoja, tad, rimtai – paskaitykite:)“.


Mari Kardona: kaip užsiauginti jausmus?


Netiesa yra degantis krūmas,

Nes plaukai negali tapti krūmu,

Jie yra tiesiog plaukai.

Dievas negali tapti kūnu,

Nes jis tiesiog dievas.

Ugnis negali kalbėti,

Nes ji tiesiog ugnis.

O kas tada yra tiesa?

(ištrauka iš Eleonoros Baker pjesės „Mari Kardona“)


beeNet.lt